Video Hermannstadt - Poli Iași 0-0. Sibienii au ratat un penalty în prelungiri

Por um escritor misterioso

Descrição

Duelul dintre Hermannstadt și Poli Iași este programat astăzi, de la ora 17:30, în direct pe Digi Sport 1, în primul meci din etapa cu numărul 17 din SuperLiga. Hermannstadt – Poli Iași, Live Video, 17:30, Digi Sport 1 Înaintea meciului de astăzi, Hermannstadt ocupă locul 5 în SuperLiga și are 24 de puncte în […]
Video  Hermannstadt - Poli Iași 0-0. Sibienii au ratat un penalty în  prelungiri
FC Hermannstadt a ratat victoria cu Poli Iaşi. Petrişor Petrescu a ratat un penalty în ultimile minute de joc
Hermannstadt îşi face şi stadion de Liga 1. Cât vor costa lucrările de modernizare ale arenei
Hermannstadt cu Poli Iași, meci dramatic în Superliga, cu penalty ratat în minutul 90+4
REZUMAT, Hermannstadt - Poli Iași 0-0
Victorie pentru locul 4: FC Vaslui - CSMS Iași 3-0, dublă a lui Niculae
FC Hermannstadt, doar remiză cu Poli Iași. Petrescu a ratat un penalty în prelungiri (foto video)
de por adulto (o preço varia de acordo com o tamanho do grupo)