CSA Steaua București - FCSB 2 1-1 » Vezi VIDEO cu golurile. Echipa de gală a lui Becali, egalată în prelungiri

Por um escritor misterioso

Descrição

Partida dintre CSA Steaua București și FCSB 2 s-a încheiat la egalitate, scor 1-1. Golurile au fost marcate de Alexandru Buziuc și Dragoș Huiban.
CSA Steaua București - FCSB 2 1-1 » Vezi VIDEO cu golurile. Echipa de gală  a lui Becali, egalată în prelungiri
Gigi Becali: „Să vă spun de ce îmi place mai mult FCSB decât Steaua”
CSA Steaua - FCSB 2 1-1. Egal dramatic obținut de formația din Ghencea, după un meci
Final de COSMAR pentru FCSB 2! Steaua a EGALAT in prelungiri dupa ce Nedelcu a fost
Video Exclusiv Gigi Becali e convins că proiectul CSA Steaua n-are niciun viitor. ”S-au încurcat ca puiul în lână”
FCSB II 1-2 CSA Steaua, Drama incredibila pentru pustii de la FCSB sub ochii lui Becali! GOL IN MINUTUL 90 PENTRU STEAUA! AICI TOT CE S-A INTAMPLAT
Video Steaua - FCSB 2 1-1. Gazdele au egalat în minutul 90+3. Trei goluri anulate, două posibile penalty-uri și ocazii mari
liga 1
FCSB a făcut-o de oaie în toate cele trei derby-uri cu Steaua din week-end + ironia ”militarilor” față de clubul lui Gigi Becali!
FCSB - CS Universitatea Craiova 1-1, la debutul în play-off-ul din Liga 1! Hagi și Petrescu sărbătoresc