CSA Steaua - CSM Slatina 1-1. ”Roș-albaștrii” rămân cu o singură

Por um escritor misterioso

Descrição

CSA Steaua a remizat, pe teren propriu, cu CSM Slatina, scor 1-1, în etapa a 7-a a Ligii a 2-a.    În prima repriză, oaspeții au dominat partida, iar, după ocazia mare a lui Claudiu Dragu (generată de eroarea mare a lui Adrian Frânculescu, portarul Stelei), oltenii au deschis scorul prin Denis Marin, care a […]
CSA Steaua - CSM Slatina 1-1. ”Roș-albaștrii” rămân cu o singură victorie în Liga 2
Ceahlăul Piatra-Neamț - Chindia Târgoviște închide etapa a 6-a din Liga 2, live
Echipa antrenată de Claudiu Niculescu, singura din Liga 2 cu maximum de puncte! Ce spune ”Clau-gol”
Liga 2 Casa Pariurilor, Live stream etapa 1 play-off & play-out. Dinamo, remiză pe „Arcul de Triumf” cu Gloria Buzău. Poli Iași, victorie pe terenul rivalei Oțelul. Video
Trei surprize duminică, în etapa a 5-la din Liga 2 » Toate rezultatele + Clasamentul
Progresul Spartac
LIVE VIDEO ǀ CS Mioveni – FC Botoşani se joacă luni, de la 17:30, la Prima Sport 2. Duel mai echilibrat decât o arată clasamentul
Gloria Buzău – CSA Steaua: gazdele, fără eșec pe teren propriu, în Liga a 2-a, în 2023 - Ziariștii
Oțelul o bate pe Chiajna și revine pe podiumul din Liga 2! Rezultatele complete + clasamentul actualizat
VIDEO Cupa României, 16-imi. Hunedoara - FCSB 3-5. 'Roş-albaştrii' s-au făcut de râs în primele 90 de minute, dar au ”dres busuiocul” în prelungiri
Viorel Moldovan e dur după FCSB - Farul: „E o problemă!” Ce l-a nemulțumit pe fostul internațional român
Bogdan Andone, ofertă surprinzătoare din Liga 2. Fostul antrenor de la FCSB, dorit la pachet cu Dani Coman
de por adulto (o preço varia de acordo com o tamanho do grupo)