Video CFR Cluj - Hermannstadt 0-1. Campioana încheie anul cu o

Por um escritor misterioso

Descrição

CFR Cluj a închis anul cu o înfrângere. Formația antrenată de Dan Petrescu a pierdut în fața celor de la Hermannstadt cu scorul de 0-1, în etapa cu numărul 21 din Liga 1.
Video  CFR Cluj - Hermannstadt 0-1. Campioana încheie anul cu o
FC Hermannstadt - CFR Cluj 1-0. Oaspeții pierd șansa să ajungă pe prima poziție în SuperLiga, SuperLiga
VIDEO Hermannstadt - FCSB, pe Look Sport+
VIDEO Victorie uriașă pentru FC Hermannstadt la CFR Cluj - Sibiul termină anul pe loc de play off
Video CFR Cluj - Hermannstadt 0-1. Campioana încheie anul cu o înfrângere! Sibienii au dat lovitura în prelungiri
CFR Cluj - FC Hermannstadt 0-1. Sibienii au dat lovitura pe terenul campioanei în minutul 90+4
CFR Cluj - FC Voluntari 0-0 Campioana ratează o nouă ocazie de a urca pe
Hermannstadt - CFR Cluj 1-0. Neguţ a produs surpriza! CFR s-a încurcat şi a ratat şansa să îi sufle primul loc FCSB-ului - Antena Sport
CFR Cluj - Sepsi 3-0. Ardelenii au făcut spectacol în Gruia. Covăsnenii, cinci meciuri fără victorie - Playsport
VIDEO Hermannstadt - U Cluj 2-2. Oroian a stricat debutul lui Sabău pe banca oaspeţilor. Golazo în prelungiri
de por adulto (o preço varia de acordo com o tamanho do grupo)