Ce a spus Leo Grozavu, după remiza cu Hermannstadt

Por um escritor misterioso

Descrição

Hermannstadt și Poli Iași au remizat, scor 0-0, în meciul care a deschis etapa a 17-a a SuperLigii.
INTERVIU. Grozavu, mulțumit de remiza cu Sibiul. Ce a spus despre faza penalty-ului
Leo Grozavu vede partea plină a paharului după remiza de la Sibiu: „Nu câştigăm, dar important e că nu pierdem” - Realitatea Sportiva
Leo Grozavu își distruge jucătorii după înfrângerea cu FCSB. „Trebuie să fim realiști!” Ce fotbalist a luat la rost. „Ce încredere să am eu?”
Leo Grozavu vrea minimum 10 jucători pentru Superligă! Primii patru fotbaliști de la CSM Politehnica Iași care au intrat în vacanță!
Poli Iași - Petrolul, doar remiză în Copou » Clasamentul ACUM
Ar putea fi surpriza sezonului! Echipa care l-a impresionat pe Răducioiu după primele etape: „Joc colectiv şi eficient!”
După Poli Iași - Hermannstadt, Leo Grozavu n-a menajat pe nimeni: „Labilitate psihică!”
Leo Grozavu, nemulțumit de jucătorii lui, după remiza cu Universitatea Craiova. ”Phelipe nu a fost cuminte”
Leo Grozavu, discurs fără precedent după Poli Iași - Petrolul 0-0
ACTUALIZARE) FC Hermannstadt obține doar un punct, pe ”Municipal”, cu Poli Iași, după ce Petrescu ratează un penalti în minutul 90+4! Sibienii, la a zecea remiză!, Sport
Video Ionuț Popa: Am făcut și eu ca Leo Grozavu! Am bătut crunt 3 jucători la pauză și la final m-au pupat
Marius Măldăruşanu a tras un semnal de alarmă, după ce FC Hermannstadt a scos un punct cu Farul: În prima repriză am jucat rău - Antena Sport
Rareș Ispas, propus de Leo Grozavu la echipa națională: „În afară de Bancu, câți mai avem în România?”
de por adulto (o preço varia de acordo com o tamanho do grupo)