Minimalna pobeda Partizana u Ivanjici

Por um escritor misterioso

Descrição

IVANjICA – Fudbaleri Partizana pobedili su danas Javor 1:0 (1:0) u Ivanjici u 22. kolu Superlige. Crno-beli su do 10. trijumfa u nizu u domaćem prvenstvu došli golom Slobodana Uroševića u 14. minutu. Izabranici Aleksandra Stanojevića i pored neubedljive igre, imali su još nekoliko prilika za gol u prvom poluvremenu, ali su uspeli da sačuvaju prednost i da iz Ivanjice odnesu tri boda, javlja Tanjug. Domaći tim najbolju šasnu imao je u 60. minutu, kada je Ibrahim Tanko sa pet metara šutirao, ali je golman Stojković odbranio. Rezultati 22. kola: Zlatibor – TSC 0:1, Rad – Čukarički 0:2, Inđija – Mladost 1:0, Javor – Partizan 0:1, Bačka – Proleter, Radnik – Napredak, Novi Pazar – Radnički Niš, Vojvodina – Voždovac (16.00), Metalac – Spartak (18.00). Crvena zvezda – Mačva
Parni valjak na dečiji pogon protutnjao Ivanjicom: Partizan NE MORA da traži bonuse, Petković i Baždar zablistali protiv Javora - Sportal
Partizan lider Evrolige po broju navijača
FK Partizan Beograd (FM 07) by ales_pfc: Crno na belom - Page 35 - Karijere - Football Manager Balkan