NOGOMET UŽIVO: Rijeka i Osijek na Rujevici u nedjelju, 2. travnja

Por um escritor misterioso

Descrição

Rijeka dočekuje Osijek na stadionu Rujevica u nedjelju, 2. travnja 2023. godine. Utakmica se igra u sklopu 27. kola HNL-a, počinje u 15 sati uz osiguran televizijski prijenos. Zanimljivo, iako na početku drugog dijela sezone to nije bilo izgledno, Rijeka je sjajnim nizom rezultata uspjela sustići trećeplasirani Osijek i trenutno za njime zaostaje tri boda.
RIJEKA - B36 2:0; OSIJEK - ADANA 3:2. Rijeka prošla u play-off! Osijek se od Europe oprostio sa stilom - Večernji.hr
Sportske novosti - VIDEO: Rijeka srušila Osijek i totalno zakomplicirala bitku za prvaka! Pogledajte čudesni show na Rujevici
NOGOMET UŽIVO: Rijeka i Osijek igraju 8. kolo HNL-a na Rujevici u subotu, 16. rujna 2023. godine - gdje gledati prijenos?
RIJEKA GAZI PREMA TITULI Pao Osijek, ludnica na Rujevici
LIVE Rijeka - Dukagjini prijenos uživo, Osijek - ZTE, Konferencijska liga
NOGOMET UŽIVO: Rijeka i Osijek na Rujevici u nedjelju, 2. travnja 2023. godine igraju susret 27. kola HNL-a - gdje gledati prijenos utakmice?
Igokea i Cibona u nedjelju, 2. travnja 2023. godine u Laktašima igraju susret 24. kola ABA lige - gdje gledati prijenos?
Drugo kolo 1.HNL sa derbijem Hajduka i Rijeke na MAXSport TV
RIJEKA - OSIJEK 1:1 KRAJ! Bijeli u 94. minuti ostali bez pobjede, ponovo je kiksala riječka obrana - Novi list
HNL: Uživo, Osijek - Rijeka
de por adulto (o preço varia de acordo com o tamanho do grupo)