Dva penala donela pobedu Radničkom nad Javorom : Sport : Južne vesti

Por um escritor misterioso

Descrição

Dva pogotka Stefana Mihajlovića sa "bele tačke" bila su dovoljna da niški Radnički na svom terenu zabeleži pobedu nad Javorom iz Ivanjice (2:1). Radnički je ostvario drugu pobedu u novoj sezoni, ali nije imao veliku podršku na tribinama pošto je južna tribina bila skoro prazna, a "meraklije" se nisu oglašavale tokom meča.
Bez pogodaka u derbiju juga - Radnik i Radnički podelili bodove : Sport : Južne vesti
Sport - Vesti
Rudo Obilježeno je 30 godina od pogibije deset pripadnika VRS na današnji dan 1992. godine
Zvezda za poluvreme pregazila Kolubaru i sama zasela na čelo, šampion dao devet golova u prva dva kola! (VIDEO) - MaxBet Sport
BLOG UŽIVO, VIDEO Savić selektor u naredne četiri godine
ZVEZDA OBORILA SVETSKI REKORD I STIGLA PARTIZAN! Triler na Marakani rešilo čudo od deteta (VIDEO)
PARTIZAN OPET OD 0:2 DO POBEDE! Crno-beli uz penal u 93. minutu pobedili Radnik u veoma burnom meču (VIDEO)
Škrbić sa penala u nadoknadi vremena doneo pobedu niškom Radničkom : Sport : Južne vesti
SUPERLIGA SRBIJE Javor protutnjao Bagdalom, Spartak lako sa zmajevima - MaxBet Sport